pijnstillende combinatie paracetamol / salicylaat (oraal) voorzorgsmaatregelen

Als u gaat met dit geneesmiddel voor een lange tijd, of in hoge doses, uw arts moet je vooruitgang te controleren op regelmatige bezoeken. Dit is vooral belangrijk voor oudere mensen, die eerder dan jongere volwassenen ernstige nierproblemen ontwikkelen als zij grote hoeveelheden van dit geneesmiddel lang kan zijn.

Neem contact op met uw arts

Voer een van de combinatie van geneesmiddelen die aspirine gedurende 5 dagen niet vóór elke operatie, waaronder tandheelkundige ingrepen, tenzij anders voorgeschreven door uw arts of tandarts. Aspirine gedurende deze tijd kan bloedingen veroorzaken.

Controleer het etiket van alle over-the-counter (OTC), nonprescription en receptplichtige geneesmiddelen u nu. Als een van hen paracetamol, aspirine, andere salicylaten zoals bismutsubsalicylaat (bijvoorbeeld Pepto Bismol) of magnesium salicylaat (bijv Nuprin Rugpijn Caplets), of salicylzuur (aanwezig in sommige shampoos en huidverzorgingsproducten) bevatten, contact op met uw zorgverzekeraar professional. Met behulp van een van hen, samen met dit geneesmiddel kan een overdosis veroorzaken.

Maag problemen kunnen vaker optreden als je drinkt drie of meer alcoholische dranken tijdens het gebruik van aspirine. Ook kan leverschade vaker optreden als je drinkt drie of meer alcoholische dranken tijdens het gebruik van paracetamol zijn.

Bepaalde andere geneesmiddelen samen met paracetamol en salicylaten kan de kans op ongewenste effecten verhogen. Het risico is afhankelijk van hoeveel van elk geneesmiddel u elke dag, en hoe lang u de medicijnen bij elkaar te nemen. Als uw arts of tandarts leidt u naar deze geneesmiddelen samen te nemen op een regelmatige basis, volg zijn of haar aanwijzingen zorgvuldig. Echter, geen van de volgende geneesmiddelen samen met één van deze combinatie van geneesmiddelen voor meer dan een paar dagen, tenzij uw arts heeft gericht om dit te doen en is het volgen van je vooruitgang

De maagzuurremmer aanwezig in gebufferde vormen van deze combinatie van geneesmiddelen kunnen andere geneesmiddelen te houden goed werkt. Als u nodig hebt om een ​​gebufferde vorm van dit geneesmiddel in te nemen, en je bent ook het nemen van een van de volgende geneesmiddelen gebruikt, moet u de gebufferde paracetamol en salicylaat combinatie medicijnen in te nemen

Als u het nemen van een laxeermiddel met cellulose, neem het niet binnen 2 uur na inname van dit geneesmiddel. Het nemen van de laxeermiddel en dit geneesmiddel dicht bij elkaar kan dit geneesmiddel minder effectief bij het voorkomen van de salicylaat in dat het wordt geabsorbeerd door je lichaam te maken.

Acetaminofen en salicylaat combinaties kunnen interfereren met de resultaten van bepaalde medische tests. Voordat u een medische test, vertel de persoon die verantwoordelijk is als u een van deze combinatie van geneesmiddelen in de afgelopen 3 of 4 dagen hebben genomen. Als het mogelijk is, is het best om het laboratorium waar de test ongeveer 4 dagen op voorhand zal worden gedaan van de tijd te bellen om uit te vinden of het geneesmiddel kan worden genomen tijdens de 3 of 4 dagen voor de test.

Voor patiënten met diabetes

Voor patiënten die een van de producten die cafeïne bevatten

Als u denkt dat u of iemand anders kan een overdosis van dit medicijn hebben genomen, krijgen noodhulp in een keer. Het nemen van een overdosis van een salicylaat kan bewusteloosheid of de dood tot gevolg hebben. Het eerste symptoom van een aspirine overdosis kan gaan rinkelen of zoemen in de oren. Andere symptomen zijn convulsies (aanvallen), gehoorverlies, verwardheid, ernstige sufheid of vermoeidheid, ernstige opwinding of nervositeit, en ongewoon snelle of diepe ademhaling. Tekenen van ernstige paracetamol overdosis mogelijk niet tot 2-4 dagen na de overdosis wordt genomen, maar de behandeling tot schade aan de lever te voorkomen of de dood moet worden gestart binnen 24 uur of minder na de overdosis wordt genomen.